Instalace výstavy soch ve Dvoře Králové zahájena

 
V pátek 10. dubna jsme nainstalovali první více než tři desítky soch na výstavu v ZOO ve Dvoře Králové. V první fázi postupné instalace jsme rozmístili velké a větší sochy v trávních a záhonech v prostoru mezi pavilony Ptačího a Vodního světa. O deset dní později výstavu doplníme o menší sochy, které budou vystaveny v prostoru nově zbudovaného afrického tržiště.

Slavnostní otevření výstavy proběhne v sobotu 25. dubna 2015, kdy se rovněž v Královédvorské ZOO pro veřejnost otevírá africké safari.

Po dobu letních prázdnin opět ze Zimbabwe přiletí sochařka Maudy Muhoni, aby návštěvníci ZOO mohli na místě sledovat, jak se z kamene rodí sochy. Maudy rovněž povede sochařské workshopy, aby si každý, kdo bude mít zájem, mohl zkusit vytesat svou vlastní sochu. Podrobnosti o podmínkách workshopů zveřejní ZOO na svých stránkách v průběhu jara a samozřejmě je nalezněte i zde na našich stránkách.

Sochy budou v ZOO vystaveny do konce letošního října. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Výstava soch v ZOO ve Dvoře KrálovéVýstava soch v ZOO ve Dvoře KrálovéVýstava soch v ZOO ve Dvoře KrálovéVýstava soch v ZOO ve Dvoře KrálovéVýstava soch v ZOO ve Dvoře KrálovéVýstava soch v ZOO ve Dvoře KrálovéVýstava soch v ZOO ve Dvoře KrálovéVýstava soch v ZOO ve Dvoře KrálovéInstalace-soch-ZOO-Dvur-Kralove_09Výstava soch v ZOO ve Dvoře KrálovéVýstava soch v ZOO ve Dvoře KrálovéVýstava soch v ZOO ve Dvoře Králové