Otevření výstavy v ZOO Dvůr Králové

Zahradní kamenné sochy na prodej do zahrady, bytu či interiéru

Publikováno: 9. 4. 2017

Týden před Velikonoci jsme úvodní instalací otevřeli letošní výstavní sezónu ve Zoologické zahradě ve Dvoře Králové . Do prostoru trávníku mezi pavilony Ptačího a Vodního světa jsme nainstalovali prvních 16 soch. Výstavu postupně doplníme dalšími sochami, aby na hlavní sezonu letních prázdnin bylo v ZOO vytaveno přes sedmdesát soch.

 

I v letošním roce přijede do ZOO na červenec a srpen ze Zimbabwe sochařka Maudy Muhoni. Pokud si chcete sami vytesat vlastní sochu Maudy povede v ZOO sochařské workshopy. Na první nebo druhý týden v září připravujeme i sochařský workshop v Praze.

 
Zahradní kamenné sochy na prodej do zahrady, bytu či interiéruZahradní kamenné sochy na prodej do zahrady, bytu či interiéruZahradní kamenné sochy na prodej do zahrady, bytu či interiéruZahradní kamenné sochy na prodej do zahrady, bytu či interiéruZahradní kamenné sochy na prodej do zahrady, bytu či interiéruZahradní kamenné sochy na prodej do zahrady, bytu či interiéruZahradní kamenné sochy na prodej do zahrady, bytu či interiéruZahradní kamenné sochy na prodej do zahrady, bytu či interiéru

Pokud byste se chtěli workshopu zúčastnit ozvěte se nám. Informace o workshopech před létem naleznete na našich webových stránkách či webu ZOO Dvůr Králové.

Těšíme se na Vaší návštěvu.