Socha jako dárek

Socha jako dárek

 

Netradiční dárek pro Vaše blízké

Máte někoho blízkého, kdo má rád moderní umění? Hledáte důstojný a přitom neobvyklý dárek? Vybíráte svatební dar? Nebo kolega v práci odchází a doma má už vše, na co se jen odvážíte pomyslet? Přesto potřebujete vybrat vhodný dárek?

 

Socha – dárek do interiéru i do zahrady

Socha nebo soška se může stát jedinečným dárkem, který přináší trvale radost při každém setkání v interiéru či na zahradě domu. Sochy a sošky jsou skutečnou ozdobou interiéru i exteriéru. Emocí ztělesněnou v kameni. Moderní interiéry mohou doplnit abstraktní sochy s čistými liniemi. Interiéry cestovatelů zase ozdobí africké sochy s výrazně etnickým rukopisem sochaře.

 

Originální svatební dárky i dary pro výjimečné příležitosti

Svatebčanům rozzáří oči sochy milenců. Klidné letní večery v zahradě zase prohřejí svou energií sochy z tmavého leštěného hadce. Každá socha nebo soška v naší e-Galerii je originálem. A stejně tak budete originální i Vy, pokud jednu z nabízených soch nebo sošek věnujete jako dárek.

 

Vyberte Vašim blízkým dárek v naší e-Galerii

Nejnovější sochy v naší e-Galerii

 

Dárek plný emocí

Darujte umění, emoci ztělesněnou v kameni výjimečným talentem sochaře a jeho jemnými doteky majzlíků a dlát. Socha je zhmotněním krásna, těší nás, vnímáme její přítomnost každý den. Originální socha je ideálním dárkem k významným životním událostem. Může být důstojným dárkem k výročí svatby, dárkem k promoci, darem k narozeninám nebo hodnotným dárkem pro klienta či obchodního partnera.

 

Jak vybrat správný dárek?

Delikátním momentem je výběr dárku. Umění je vždy subjektivním prožitkem. Proto je důležité oprostit se od racionálního uvažování a vybírat dárek srdcem. Zavřete oči a představte si osobu, pro níž dárek vybíráte, její emocionalitu, povahu, vkus, ladění interiéru, pro který je dárek určen. Zkuste se přímo vcítit do osoby obdarovaného. Vaše srdce Vám napoví, která socha nebo soška je ta pravá.

Pokud máte pocit, že se nejste schopni na obdarovaného naladit, a nejste si proto jisti výběrem, rádi pro vás připravíme dárkový certifikát na koupi sochy v hodnotě, kterou chcete svým blízkým věnovat.

Zavolejte nám, nebo nám pošlete zprávu.