Sochy do interiéru, sochy do bytu

Sochy do domu, bytu a interiéru - Tafunga a Lovemore Bonjisi

Sochy do interiéru zdobí byty a domy

Umění si většinou podvědomě spojujeme s výstavními prostory muzeí a galerií. Umění však již tisíce let především zdobí interiéry, ve kterých lidé žijí, či místa, kde se lidé scházejí a potkávají. Sochy, obrazy a designové dekorace interiér dotváří, dodávají mu nezaměnitelnou atmosféru, punc výjimečnosti a exkluzivity.

Sochy do interiéru, které vytesali sochaři v Zimbabwe, jsou ručně vytvářené autorské originály, které mimořádným způsobem zdůrazní charakter Vašeho interiéru a budou vám přinášet radost při každém pohledu na ně.

Vedle obrazů a grafiky naplní sochy Váš interiér třetím rozměrem – hloubkou. Sochy jsou fúzí světla a hmoty. Proměňují se v průběhu dne tak, jak se mění světlo, které je spoluutváří. Znovu a znovu objevujte nové tváře své sochy. Je to zážitek, který stojí za to si dopřát.

 

Vybírejte z nabídky desítek soch v naší e-Galerii.

 

Sochy zimbabwských sochařů jsou vytesány z kamenehadce. Tmavé a lesklé povrchy soch jsou ošetřeny voskem. Hrubé nebo světle šedé povrchy soch představují přírodní voskem neošetřenou barvu kamene. Až na výjimky jsou zimbabwské sochy vyrobeny vždy z jednoho kusu kamene. Kombinací světlých a tmavých (voskovaných) ploch sochaři dokážou podtrhnout svůj umělecký záměr a dodat sochám dynamiku.

Sochy umístěné v interiéru nevyžadují žádnou údržbu. Při odstraňování prachu je třeba používat měkké látky a předejít tak poškrábání lesklého povrchu.

Sochy do interiéru, které prodáváme, jsou připravené k upevnění na podstavec a vždy je dodáváme s dřevěnou destičkou, která zajišťuje stabilitu sochy. Destička může být lehce odšroubována a socha připevněna na individuálně vyrobený podstavec nebo nahrazena jinou destičkou z materiálu, který ladí s vaším interiérem.

 

Nejste si jistí, jak a kam sochy do vašeho interiéru umístit? Rádi vám poradíme a pokud je to možné, pomůžeme s instalací.

 

 

Je Vaším cílem harmonické uspořádání interiéru i předmětů v něm? Přečtěte si více o feng šuej.

 

Inspirujte se instalacemi soch v domech a bytech

 

 

 

Sochy vybrané z naší e-Galerie

Prohlédněte si náhodně vybrané sochy z naší e-Galerie