Sochy do interiéru, sochy do bytu

Sochy do domu, bytu a interiéru - Tafunga a Lovemore Bonjisi

Sochy do interiéru zdobí byty a domy

Umění si většinou podvědomě spojujeme s výstavními prostory muzeí a galerií. Umění však již tisíce let především zdobí interiéry, ve kterých lidé žijí, či místa, kde se lidé scházejí a potkávají. Sochy, obrazy a designové dekorace interiér dotváří, dodávají mu nezaměnitelnou atmosféru, punc výjimečnosti a exkluzivity.

Sochy do interiéru, které vytesali sochaři v Zimbabwe, jsou ručně vytvářené autorské originály, které mimořádným způsobem zdůrazní charakter Vašeho interiéru a budou vám přinášet radost při každém pohledu na ně.

Vedle obrazů a grafiky naplní sochy Váš interiér třetím rozměrem – hloubkou. Sochy jsou fúzí světla a hmoty. Proměňují se v průběhu dne tak, jak se mění světlo, které je spoluutváří. Znovu a znovu objevujte nové tváře své sochy. Je to zážitek, který stojí za to si dopřát.

 

Vybírejte z nabídky desítek soch v naší e-Galerii.

 

Sochy zimbabwských sochařů jsou vytesány z kamenehadce. Tmavé a lesklé povrchy soch jsou ošetřeny voskem. Hrubé nebo světle šedé povrchy soch představují přírodní voskem neošetřenou barvu kamene. Až na výjimky jsou zimbabwské sochy vyrobeny vždy z jednoho kusu kamene. Kombinací světlých a tmavých (voskovaných) ploch sochaři dokážou podtrhnout svůj umělecký záměr a dodat sochám dynamiku.

Sochy umístěné v interiéru nevyžadují žádnou údržbu. Při odstraňování prachu je třeba používat měkké látky a předejít tak poškrábání lesklého povrchu.

Sochy do interiéru, které prodáváme, jsou připravené k upevnění na podstavec a vždy je dodáváme s dřevěnou destičkou, která zajišťuje stabilitu sochy. Destička může být lehce odšroubována a socha připevněna na individuálně vyrobený podstavec nebo nahrazena jinou destičkou z materiálu, který ladí s vaším interiérem.

 

Nejste si jistí, jak a kam sochy do vašeho interiéru umístit? Rádi vám poradíme a pokud je to možné, pomůžeme s instalací.

 

 

Je Vaším cílem harmonické uspořádání interiéru i předmětů v něm? Přečtěte si více o  feng šuej.

 

Inspirujte se instalacemi soch v domech a bytech

 

socha, sochy prodej, zahradní sochy, sochy do bytu, sochy do zahrady, sochy do interiérusocha, sochy prodej, zahradní sochy, sochy do bytu, sochy do zahrady, sochy do interiérusocha, sochy prodej, zahradní sochy, sochy do bytu, sochy do zahrady, sochy do interiérusocha, sochy prodej, zahradní sochy, sochy do bytu, sochy do zahrady, sochy do interiérusocha, sochy prodej, zahradní sochy, sochy do bytu, sochy do zahrady, sochy do interiérusocha, sochy prodej, zahradní sochy, sochy do bytu, sochy do zahrady, sochy do interiéruTry Gora: socha Abstrakce

 

 

Sochy vybrané z naší e-Galerie

Prohlédněte si náhodně vybrané sochy z naší e-Galerie