Sochy do zahrady, zahradní sochy

Zahradní sochy do zahradyZahradní sochy do zahradyZahradní sochy do zahradyZahradní sochy do zahrady

Architekturu zahrad dotváří ozdobné prvky – vázy, malé plastiky ale i větší skulptury a sochy.

Zahradní ozdobné prvky vytvoří harmonickou protiváhu stromům a rostlinám. Zahradní sochy zhotovené sochaři v Zimbabwe nabízí umělecky hodnotnou alternativu k zahradním sochám a soškám sériově vyráběným z umělého pískovce či jiného druhu umělého kamene. Jsou vždy originálem, kterým se nemůže pochlubit jiná zahrada.

Vybírejte z nabídky desítek soch v naší e-galerii.

Nejste si jistí, kam sochy do zahrady umístit a jak o ně pečovat? Rádi vám poradíme a pomůžeme s instalací soch jak do zahrady, tak do vašeho domu, bytu či interiéru.

Zahradní socha do zahradyZahradní socha do zahrady Zahradní sochy do zahradyZahradní sochy do zahradyZahradní sochy do zahradyZahradní sochy do zahrady Zahradní sochy do zahradyZahradní sochy do zahradyZahradní sochy do zahradyZahradní sochy do zahradyZahradní sochy do zahradyZahradní sochy do zahrady

„Zasaďte“ do své zahrady nový dominantní prvek. Zatímco vaše zahrada se bude v průběhu roku měnit, zelenat a rozkvétat barvami, socha ve Vaší zahradě bude důstojnou dominantou povýšenou nad pomíjivost proměn ročního cyklu. Tak jako šperky jsou nepřehlédnutelným detailem, který zdobí ženu, ozdobí sochy vaši zahradu. Budou partnery vašich posezení, ústředním bodem znovu přitahující pozornost Vaši i Vašich hostů.

Neváhejte a vyberte si svou sochu v naší e-Galerii.

Usilujete o to, aby se zahrada stala harmonickým zázemím vašeho domu? Přečtěte si více o feng šuej.